Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Zápasy

BŠM vyhrálo nad týmem z Karlových Varů

Ve 12. kole krajského přeboru basketbalistů přivítali muži BŠM Sokolov na domácím hřišti soupeře z Karlových Varů. Po úvodní čtvrtině, ve které měli oba soupeři problém se vstřelením koše, se v dalších čtvrtinách herně dařilo lépe domácím hráčům, kteří si vytvořili dvouciferný náskok, který udrželi až do konce utkání. Utkání tak nakonec domácí hráči dovedli do zaslouženého vítězství a porazili basketbalisty Thermie Karlovy Vary "B" v poměru 70:50. Bodově se nejvíce dařilo Rychnavskému a Fialovi. Činnost klubu je realizována za podpory města Sokolov.

Basketbalisté BŠM prohráli se Spartakem Chodov

V 8. kole krajského přeboru mužů zajížděli sokolovští basketbalisté na hřiště TJ Spartaku Chodov. Sokolovským hráčům se nepodařil vstup do utkání, když nedokázali reagovat na hru domácího celku a nechali soupeře utéct na rozdíl přibližně deseti bodů. V dalších fázích utkání se hra sice vyrovnala a v některých částech utkání byli Sokolovští dokonce lepší, náskok soupeře se jim však již nepodařilo smazat. Zápas skončil s výsledkem 79:66 pro hráče Chodova. V dalším kole basketbalisté BŠM přivítají na domácím hřišti celek TJ Sokol Toužim. Činnost klubu je realizována za finanční podpory města Sokolov.

V derby basketbalisté BŠM podlehli

V dalším kole krajského přeboru mužů se utkaly oba sokolovské celky, když basketbalisté BŠM zajížděli na hřiště městského rivala BK Sokolov. Utkání mělo jasného favorita v celku BK Sokolov, který vede celou soutěž. Aby toho nebylo málo tak basketbalisté BŠM nastoupili k utkání pouze v 5 hráčích, neboť ostatní hráči z různých důvodů nemohli do utkání nastoupit. Přesto basketbalisté BŠM Sokolov domácí hráče hned na úvod překvapili svojí hrou a pěknou kombinační hrou soupeře dost trápili. Domácí basketbalisté očividně na takový vývoj zápasu nebyli připraveni a tak svoji hru přitvrdili. Bohužel ani rozhodčí v tento večer neměli svůj den a v tomto okamžiku rozhodčí ztratili kontrolu nad zápasem, kdy nepřesnými výroky do utkání vznášeli pouze chaos. Výsledem povolené tvrdé hry a „nepřítomností rozhodčích“ bylo zranění P. Fialy na začátku třetí čtvrtiny, který pro soupeře představoval největší hrozbu, a s touto se domácí hráči nedokázali vyrovnat. Zranění hráči BŠM bohužel již nedovolilo zasáhnout do zbytku utkání a tak basketbalisté BŠM dohrávali prakticky celý druhý poločas ve 4 hráčích. I ve 4 hráčích proti donedávna druholigovému družstvu BK Sokolov hráči BŠM bojovali až do konce. Basketbalisté BK Sokolov zaslouženě v utkání zvítězili, ale celkový výsledek 112:58 i předvedená hra proti oslabenému soupeři určitě není ničím, čím by se mohlo družstvo BK Sokolov chlubit. Hráčům BŠM je třeba poděkovat za přístup k utkání, které pro ně nebylo vůbec jednoduché. Za BŠM nejvíce bodovali Dědič a Fiala. Činnost klubu je realizována za finanční podpory města Sokolov.

MUŽI BŠM PORAZILI KARLOVARSKOU THERMII 73:67

Basketbalisté BŠM Sokolov v krajském přeboru mužů porazili doma Thermii Karlovy Vary C 73:67. Ani jeden ze soupeřů si nedokázal během utkání vytvořit výraznější náskok. Naši přehrávali soupeře především v podkošovém prostoru, naopak Varským se s přibývajícím časem začala dařit střelba, a tak se utkání rozhodovalo až v posledních minutách. Závěr lépe zvládla BŠM Sokolov a utkání dovedla do vítězného konce. Nejvíce bodovali hráči Fiala a Heidler. Činnost BŠM Sokolov je realizována za finanční podpory města
aktualizováno: 06.01.2015 22:05:43